Oneplus 8 Pro 5G fiyatları sızdırıldı

tarafından
431
Oneplus 8 Pro 5G fiyatları sızdırıldı

OnePlus 8 Ve 8 Pro 5G fiyatları sızdırıldı . OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro sadece altı gün içinde resmi olacak. Cihazlarla ilgili neredeyse her şey birkaç büyük sızıntı sayesinde zaten biliniyor, ancak bugün Roland Quandt nihai eksik detayı – fiyatı açıkladı.

Her iki OnePlus’da büyük fiyat artışı bekleniyor

Quandt tarafından isimsiz bir Avrupa perakendecisinden elde edilen bilgilere göre, OnePlus, OnePlus 8 serisini yukarı taşıyarak gerçek bir bütçe amiral gemisi fikrine veda ediyor.

Oneplus 8 Pro 5G fiyatları sızdırıldı

Bu değişiklik, cihazların en son premium amiral gemileriyle daha iyi rekabet etmesini sağlayacak, ancak tartışmalı değişiklikler, OnePlus’ın köklerini terk ettiğini düşünebilecek şirketin sadık hayranları için büyük bir hayal kırıklığı olabilir.

Roland Quandt, 8 / 128GB yapılandırmasındaki standart OnePlus 8’in pazara bağlı olarak Avrupa genelinde 719 € ve 729 € karşılığında satın alınabileceğini söyledi. Müşteriler 12 / 256GB sürümünü arıyorlarsa, bu 819 € ve 829 € ‘da perakende satış yapacak.

Mevcut amiral gemisi akıllı telefon manzarasını düşündüğünüzde bu fiyatlar o kadar yüksek değil, ancak yine de büyük bir artışı temsil ediyor. OnePlus 8’in selefi OnePlus 7T, geçtiğimiz Ekim ayında aynı 8 / 128GB yapılandırmasında Avrupa’da yalnızca 589/599 € karşılığında lanse edildi.

Oneplus 8 Pro 5G fiyatları sızdırıldı

Üst düzey OnePlus 7T Pro, lansmanda 759/769 € ‘dan perakendeydi, ancak bu etkileyici fiyatlar OnePlus 8 Pro için tutulmadı. İkincisi, 8 / 128GB depolama yapılandırmasıyla Avrupa’da 919 € ve 929 € ‘da perakende satışa sunulacak.

OnePlus’ın daha etkileyici 12 / 256GB OnePlus 8 Pro modeli, Avrupa’da 1,009 € ve 1,019 € perakende satışa sunuldu. Bu, bir OnePlus akıllı telefonun ilk kez 1.000 € ‘dan daha pahalıya mal olduğu ve OnePlus 8 Pro’yu OnePlus 7T Pro McLaren Edition’dan (859 €) daha pahalı hale getiriyor.

Cihazlara 5G Destegi Geliyor !!

OnePlus’ın zaten uyardığı gibi, bu büyük artışların arkasındaki ana nedenin, amiral gemisi Snapdragon 865 yonga setine standart olarak eşlik eden yeni 5G Snapdragon X55 modem olduğu anlaşılıyor.

2020’de herkesin 5G akıllı telefona ihtiyacı yok, hatta istemiyor, ancak Qualcomm 5G modemi en son yonga setiyle standart olarak bir araya getirdiğinden, üst düzey pazardaki çoğu müşteri çok az seçenek bıraktı. Temel olarak, en iyi performansı istiyorsanız, 5G için de ödeme yapmanız gerekecektir.

Oneplus 8 Pro 5G fiyatları sızdırıldı

Diğer katkıda bulunan faktörler muhtemelen her iki cihazdaki yükseltilmiş kameralar, ilk kez kablosuz şarjın varlığı ve geliştirilmiş ekranlardır.

En son amiral gemileriyle daha iyi rekabet edebilmek için OnePlus, normal ekran ve kamera yükseltmelerinin yanı sıra başka birçok özellik sunmaya karar verdi.

Belki de en önemlisi kablosuz şarjın dahil edilmesidir. OnePlus yıllardır kendi uygulaması üzerinde çalışıyor ve nihayet OnePlus 8 Pro‘nun 4,500mAh bataryasını sadece 30 dakikada% 0’dan% 50’ye kadar şarj edecek Warp Charge 30 Kablosuz teknolojisini duyurdu.

Yolda bildirilen bir diğer özellik de IP68 su ve toz geçirmezlik derecesi. OnePlus şimdiye kadar ek maliyetler nedeniyle su ve toz direncini uygulamaktan kaçındı, ancak müşteriler uzun süredir bu özelliği istiyor ve OnePlus şimdi dinledi.

Web Tasarım Saglık