Tarot Fal Nedir, Nasıl Bakılır?

tarafından
501
Tarot Fal Nedir, Nasıl Bakılır?

İnsanlık tarihinin ne eski kehanet yöntemlerinden birisi olan tarot falı o yıllardan bugünlere gizemini hiç kaybetmeden gelebildi. Bugün insanlığın en çok ilgi duyduğu ve merak ettiği fal bilimleri arasında yer alan tarot falı kartların esrarengiz büyüsüne kapılmak isteyen herkesi bekliyor.

Tarot falı 78 karttan oluşan özel bir seri ile bakılmaktadır. Bu kartların 22 tanesi majör, 56 tanesi minör kart olarak bilinmektedir. Kartların her birinde mitolojik kalıntılar, resimler ve sayılar yer almaktadır. her bir kartın kendince farklı bir anlamı vardır. Ve tarotu farklı ve gizemli kılan şey ise kartların tek başına başka anlamlarda, başka kartlarla yan yana geldiğinde farklı anlamlarda olmasıdır.

 

TarotFal.Net sitesi olarak bizler sadece eğlence ve bilgilendirme amaçlı kurulmuş olan bir siteyiz.  tarotfal.net adresine giriş yapabilir ve bu eşsiz tarot dünyasında siz de adım atabilirsiniz. Tarot ile ilgili tüm detaylara tek bir sayfa içerisinde ulaşabilirsiniz. Kartları tanıyabilir ve kısa fal bilgilendirmelerine göz atabilirsiniz.

Tarot Yöntemleri

Tarot fal bakma yöntemleri farklı farklıdır. En klasik yöntem olan tek kart tarot ile bu işe başlamak isteyen insanlara tarot tanıtılmaktadır. Tarotta iyi, kötü ve nötr kartlar vardır ve tek kart tarot ile yeni başlayanlar tüm kartları birbirinden ayırt etmeyi öğrenmektedirler.

Üç kart tarot yöntemi ise en çok tercih edilen ve en sık kullanılan yöntemdir.

teknoloji blogu