Yeni realme X3 geekbench’te görüntülendik

tarafından
634
Yeni realme X3 geekbench’te görüntülendik

Geçtiğimiz ay tanıtılan X3 SuperZoom modeli, birçok kullanıcı tarafından beğenilmişti. İşlemcisi yenilenen realme X3, GeekBench skoru sızdırıldı. Birçok kullanıcı yeni modelin fiyat avantajı ile amiral gemisi modelleri geride bırakabileceğini düşünüyor.

Yeni realme X3 GeekBench skoru ile şaşırttı

Geçtiğimiz aylarda X3 SuperZoom modeli tanıtılmıştı. Snapdragon 855+ ve 12GB RAM ile kullanıcıların beğenisini kazanan modelin yeni bir versiyonu GeekBench skoru ile karşımıza çıktı.

Realme

Realme X3 modelinin sızan diğer özelliklerine bakacak olduğumuzda, cihazın 6.57 inç boyutunda 1080 x 2400 piksel çözünürlüklü bir IPS LCD ekran ile gelmesi bekleniyor. Söz konusu ekranın 120 Hz yenileme hızına sahip olacağı da gelen bilgiler arasında bulunuyor. Doğal olarak kutusundan Android 10 işletim sistemi ile çıkacak olan model Realme UI arayüzünün cihaz tanıtıldığında yayımlanmış olan son sürümünü kullanacak. Depolama tarafında 64/128 ve 256 GB seçeneklerine sahip olacağı tahmin edilen model, UFS 2.1 hızlarında depolama yongaları kullanacak. Arka yüzünde 4 adet kamera modülü ile gelmesi muhtemel olan modelin, ön yüzünde çift lense yer vermesi bekleniyor. Bunlara ek olarak bazı kaynaklar Realme X3 modelinin 4.100 mAh bataryaya sahip olacağını bildiriyor.

Haberimizde bulunan cihaz özelliklerinin sızıntılara dayandığını ve cihaz tanıtıldığında değişkenlik gösterebileceğini de belirtmiş olalım.